Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Stropné sušiaky - šetria miesto a urýchľujú sušenie

  15. 2. 2024

  Stropný sušiak predstavuje odlišnú formu sušenia bielizne. Jeho najväčšou výhodou je, že ide o sušiak na prádlo na strop použiteľný v exteriéri aj interiéri. Vybrať si môžete 7 tyčový6 tyčový aj 5 tyčový variant. Navyše každý stropný sušiak na prádlo si u nás môžete kúpiť nielen v základnom nezloženom stave, ale aj zložený. Zložený stropný sušiak je pripravený k priamej montáži tým, že má navlečené šnúry cez všetky potrebné komponenty, tak aby bolo Vašou úlohou len jeho pripevnenie k stropu.

  Špeciálnou kategóriou sú hliníkové stropné sušiaky, ktoré namiesto oceľových tyčí potiahnutých plastovou vrstvou majú tyče z anódované hliníku.

  V prípade, že si vyberiete z našej ponuky ktorýkoľvek stropný sušiak na bielizeň, získate na dlhé roky praktického pomocníka do Vašej domácnosti. 

   

  Stropné sušiaky 7, 6 aj 5 tyčové. V ponuke je stropný sušiak zložený aj v nezloženom stave.

  Závesný sušiak na prádlo je praktickým doplnkom do bytov a domov, kde nepochybne zapasuje a ušetrí kopec miesta. Vďaka stropnému sušiaku využijete priestor vo vašej domácnosti maximálne efektívne, či už v kúpeľni, na balkóne alebo hocikde inde. Vyťahovací stropný sušiak na prádlo má svoje čaro práve v jednoduchosti. Stačí spustiť ľubovoľnú tyčkuzavesiť mokré prádlo a vytiahnuť pod strop. Stropný sušiak má výhodu aj v rýchlejšom sušení prádla, pretože teplý vzduch stúpa nahor. Závesný sušiak ocenia v každej domácnosti, kde nie je veľa miesta.

  Nájdite si u nás v ponuke adepta na stropný sušiak na prádlo.